FunCakes Royal Icing - Královská glazura - Bezlepková 0,5kg

Výrobce: Funcakes
4064
Dostupnost:
Tento produkt již není na skladě

FunCakes  Royal Icing - Královská glazura - Bezlepková  0,5kg

Zjistit více

109,00

Bezlepková směs FunCakes pro přípravu Royal Icing - královské polevy je snadná, pouze přidáte do směsi vodu. Tato poleva se stane hustou cukrovou glazurou s karamelovou příchutí, která po zaschnutí vytvrdne. Svěle se hodí na zdobení sušenek, perníčků a jiných cukrářských výrobků. 

Tyto FunCakes bezlepkové směsi jsou vyráběny v bezlepkovém zařízení. FunCakes může zaručit, že směsi obsahují méně než 20 mg / 20 ppm lepku na kg. Většina lidí s celiakií nebo citlivostí na lepek nebudou mít žádné příznaky s tímto malým množstvím. Proto každý, kdo dodržuje přísnou bezlepkovou dietu, si může vychutnat bezpečné směsi z FunCakes.

Příprava na husté královské polevy: Smíchejte 500 g směsi s 60 ml vody po dobu 7-10 minut při nízké rychlosti. Dokud je paprsek jasně bílý a ztratí svůj lesk. 
Tip: pro střední konzistenci Přidejte 1 čajovou lžičku vody na 1 šálek (cca 200 g) námrazy na střední konzistenci nebo 2 čajové lžičky vody pro tenkou konzistenci.

Složení: cukr, kukuřičný škrob, rýžový protein, chuť, regulátor kyselosti: E336, zahušťovadla: E466, E413. Může obsahovat stopy mléka a ořechů. Bezlepkový.

Skladovat při pokojové teplotě na suchém místě, nevystavujte změnám teploty a zdrojům tepla.

Obsah: 500 gramů.

Zatím nebyl přidán žádný komentář .

30 položek v této kategorii:

Kategorie

Výrobci