RD Oboustranný jedlý fix - Jet Black - černý

Výrobce: Rainbow dust
1668
Dostupnost:
Tento produkt již není na skladě

Oboustranný jetlý fix - černý

Zjistit více

95,00

Dříve známé jako oboustranné potravinové pero od Rainbow Dust.

Food Art Pen od Rainbow Dust lze použít na dvě strany, jedna strana má jemný hrot od 0,5 mm a druhá strana má silný hrot od 2,5 mm. Pero je zvláště vhodné při modelování figurek, jako jsou oči a řasy na tvářích a žíly na okvětních lístcích a květinách. 

Speciální potravinářský inkoust rychle schne a je pro jemnou práci lepší než barva a štětec. Pero funguje nejlépe na tvrdém povrchu, proto nechte svůj marcipán, fondán nebo gum pastu před použitím pera trochu zaschnout. To poskytne nejlepší výsledek. Uchovávejte oboustranné pero těsně uzavřené, aby nedošlo k dehydrataci. Pokud je pero dehydratováno, použijte na hrot trochu vody.

Pero není vhodné k barvení velkých povrchů. Na velké plochy můžete použít gelovou nebo prachovou barvu s použitím alkoholu. Inkoust v peru je na vodní bázi a není vhodný pro barvení čokolády a Candy Melts.

Složení: voda, glycerin, ethanol, E122, E102, E133. E122, E102 mohou mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Tento produkt je vhodný pro vegetariány a certifikované košer.

Food Art Pen obsahuje 5 gramů jedlého inkoustu.

Zatím nebyl přidán žádný komentář .

20 položek v této kategorii:

Kategorie

Výrobci