FunColours - sada gelových barev - 8ks

Výrobce: Funcakes
4721
Dostupnost:

FunColours - sada gelových barev - 8ks

Zjistit více

499,00

Koncentrovaná potravinářská pasta FunCakes FunColours je perfektní barevnou pastou pro barvení fondantu, marcipánu, pasty na gumy, pasty na modelování a pasty na květiny. Můžete také použít barvivo, aby vaše krémy, jako je buttercream a Enchanted krém ® a skvělé barvy.

Ale to není všechno. Dejte si své těsto a cookie krásné barvy s jedním z barevných past z této 8-dílné sady od FunCakes. Barevná pasta je vhodná pro pečení do 200 ° C.

Tato sada obsahuje následující barvy: slonová kost, žlutá, růžová, červená, zelená, modrá, fialová, černá.

Návod k použití: použijte koktejlovou tyčinku, aby se z nádoby dala gél. Použijte čistou tyčinku pokaždé, když přidáte další zbarvení a otřete ji na marcipánu nebo fondánu. Pro hlubší barvy jednoduše přidejte další gel. Dobře promíchejte do stejnoměrného barevného odstínu, méně zamlžte pro mramorový efekt. Ujistěte se, že gel zůstane uprostřed masky vašich rukou. Umyjte si ruce teplou vodou a mýdlem a vyčistěte barvu z rukou.

Složení: glukózový sirup, voda, sacharóza, gelující činidlo: E406; E102, E122, E129, E110: může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy mléka, sóji a siřičitanů. Tento výrobek je certifikován Halal.
Slonovina: 2,5 g / kg.
Žlutá: 12 g / kg.
Růžová: 25 g / kg.
Červená: 9 g / kg.
Listová zelená: 14 g / kg.
Royal Blue: 10 g / kg.
Fialová: 17 g / kg.
Černé: 5 g / kg.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě (15 ° C - 20 ° C).

Obsah: 8 sklenic po 30 gramech.

Zatím nebyl přidán žádný komentář .

30 položek v této kategorii:

Kategorie

Výrobci